powered by Agones.gr (Στοιχημα)

Πέμπτη 25 Αυγούστου 2011

Εξάσφαιρη η ομάδα μας

Από τρία γκολ σε κάθε ημίχρονο φιλοδώρησε η ομάδα μας τη Χρυσομηλιά. Αν και το 6:0 είναι επιβλητικό σαν σκορ η ομάδα μας με τις ευκαιρίες που δημιούργησε μπορούσε να είχε ανεβάσει και άλλο το σκορ.
Ο Κουβελάς με πλασέ μέσα στην περιοχή έκανε το 1:0. Το 2:0 με δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής σημείωσε ο νεαρός Νταλούκας. Το 3:0 που ήταν και σκορ ημιχρόνου έκανε ο Τσιαντούλας με κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ του Ράππα.
Το 4:0 σημειώθηκε από τον Γκόβαρη με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή. Με αυτογκόλ μετά από σέντρα του Κουβελά μπήκε το 5:0. Το σκορ έκλεισε με το δεύτερο γκολ του Κουβελά με πλασέ μέσα από την περιοχή.
Επόμενο φιλικό είναι το Σάββατο 27 Αυγούστου και πάλι στις 18:00 στο Δημοτικό Στάδιο Καλαμπάκας «Βασίλης Καρακίτσιος» αντίπαλος αυτή τη φορά η ομάδα της Δήμητρας.